Posilnenie imunity a prevencia je                 základ zdravia

30.03.2020

https://blogtiens.sk/revolucny-produkt-na-podporu-vasich-kosti/

Prinášame obohatené kalcium o vitamín K2 a D3, vápnik ktorý pomáha stavať a regulovať správne fungovanie ľudského tela.

Vápnik patrí k najdôležitejším základným minerálom. Hrá hlavnú úlohu v utváraní a vývoji kostí, pomáha predísť úbytku kostí a zvyšuje ich hustotu.

K čomu je vápnik v našom tele užitočný?

 • zaisťuje pevné kosti
 • hrá hlavnú úlohu v zachovaní zdravého chrupu
 • podporuje prenášanie nervových podnetov
 • podieľa sa na správnom zrážaní krvi
 • podporuje správne fungovanie svalov
 • napomáha zdravému metabolizmu
 • podporuje normálnu funkciu tráviacich enzýmov
 • hrá dôležitú úlohu behom procesu delenia a špecifikácie buniek

Akými aktívnymi zložkami je vápnik od TIENS obohatený?

Prečo sme pridali do vápnikového prášku vitamín K2 a vitamín D3?

Vitamín D a obzvlášť jeho aktívna forma, vitamín D3, je nevyhnutný pre budovanie a zachovanie zdravých kostí.

Vitamín K2 zlepšuje a udržuje hustotu kostí.

Obidva vitamíny regulujú vstrebávanie vápniku a pomáhajú pri jeho ceste do kostí.

TIENS výrobok je ochutený kakaovým práškom, sušeným kokosovým mliekom a štipkou stévie pre dokonalú chuť, ktorú si zamilujete.

Je balený do nového atraktívneho a ekonomického balenia, obsah na 25 dní :-).


https://blogtiens.sk/posilnenie-imunity-a-prevencia-je-zaklad-zdravia/

Tradičná čínska medicína, už po stáročia preverená stovkami chorôb, nám prináša práve v tejto dobe nového typu vírusu tú najdôležitejšiu skúsenosť, o ktorú sa vami chceme podeliť! Ak sa budete venovať svojmu zdraviu preventívne a zvolíte tie správne podporné produkty, zvýši sa vaša prirodzená imunita, ktorá má naozaj nezameniteľnú silu!

Najlepším lekárom je pre nás náš vlastný organizmus, vie veľmi dobre, čo a ako má urobiť a na nás je len ho v tom podporiť a dodať prípadné chýbajúce prvky. Jedným z hlavných faktorov vzniku chorôb je totiž deficit vitamínov, minerálov a aminokyselín.

Súčasné podmienky naozaj nášmu organizmu situáciu neuľahčujú, preto musíme mať v rovnováhe stravu, pohyb a dopĺňať prvky, ktoré vieme, že prirodzenou cestou nemôžeme plne telu dodávať. Naviac, v obdobiach, kedy efektívne potrebujeme znížiť riziko nákazy, ako respiračných chorôb, chrípky alebo útočiacich infekcií, je dôležité zvoliť produkty, ktoré sú dobre vstrebateľné, plnohodnotné a zamerané na podporu imunity.

Vybrali sme pre vás 3 najdôležitejšie produkty, ktoré konzumujte v tomto období a pomôžu vám účinne bojovať s vírusovými ochoreniami:

 1. Kordyceps: ide o "zázračnou hubu", ktorá v sebe nesie informáciu o obrovskej schopnosti prežitia a aktivizuje rezervné sily organizmu. Čo to v praxi znamená? Kordyceps sa vďaka svojim antibakteriálnym a antivírusovým účinkom odporúča predovšetkým na choroby dýchacích orgánov a na celkové zvýšenie imunity (v čínskej medicíne je považovaný za prírodnú formu antibiotika).
 2. Zinok: prirodzene podporuje účinky Kordycepsu a je sám o sebe silným antioxidantom. Čo je však jeho najdôležitejšou úlohou - ak sa užíva preventívne, tak zabraňuje vírusovým infekciám (a to vďaka jeho funkcii pre lymfatický systém, ktorý je základom zdravého imunitného systému).
 3. Výživný super kalciový prášok: A v neposlednom rade je to vápnik, ktorý je považovaný za "magický" minerál. Ide o prvok, ktorý svojimi účinkami spája celý organizmus a prenáša výživné prvky do jednotlivých buniek tela. Ak podporíme každú jednotlivú bunku, zvýši sa tým celková odolnosť organizmu voči vonkajším vplyvom.

Zamerajte sa teda práve teraz na preventívnu ochranu svojho zdravia, vaše telo potom dokáže odolávať útočiacim ťažkostiam a chorobám.

​Prajeme vám dni plné zdravia​, ​radosti a dôvery v seba a silu​ vlastného zdravia!

Váš TIENS